Porgram Campionat National

Programul grupelor si orelor de disputare al Campionatului National Alba Iulia 2018

ora 21.00 festivitatea de deschidere cu participarea echipelor si a invitatiilor, pe terenul Bazei Sportive Winners’s Talnar 

ora 21.30 jocul de deschidere Campionat National intre: Beer Hunters Alba iulia si RAAL Bistrita

Adresa teren: T1 – Baza Sportiva Winner’s Talnar, str. Pacii nr. 15 Alba Iulia

                          T2 – Baza Sportiva Fair Paly Alba Iulia, Str. B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 21B

CAMPIONATUL NATIONAL ALBA IULIA, 05-08 Iulie 2018
 
GRUPA A
# ECHIPA J V E I G P    
A1 AUTO DRIVER IASI                
A2 CONDOR FORTUNA FRIENDS BUZAU                
A3 FC HERMANNSTADT SIBIU                
A4 CS LUCEAFARUL FLORESTI                
A5 SPORTING DEVA                
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
06 Iul 12:00 1 Gr. A CS Luceafarul Floresti - Auto Driver Iasi    
06 Iul 12:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - FC Hermannstadt    
06 Iul 16:00 1 Gr. A Auto Driver Iasi - FC Hermannstadt    
06 Iul 16:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - Sporting Deva    
06 Iul 21:00 1 Gr. A FC Hermannstadt - CS Luceafarul Floresti    
06 Iul 21:00 2 Gr. A Auto Driver Iasi - Sporting Deva    
07 Iul 12:00 1 Gr. A FC Hermannstadt - Sporting Deva    
07 Iul 12:00 2 Gr. A Condor Fortuna Friends Buzau - CS Luceafarul Floresti    
07 Iul 17:00 1 Gr. A Sporting Deva - CS Luceafarul Floresti    
07 Iul 17:00 2 Gr. A Auto Driver Iasi - Condor Fortuna Friends Buzau    
                         
GRUPA B
                         
# ECHIPA J V E I G P    
B1 AUTOVIP SIMLEUL SILVANIEI                 
B2 DREAM TEAM TG. JIU                
B3 YOUNG BOYS TARGOVISTE                
B4 FESTIV BUCIUM ROMAN P. NEAMT                
B5 MAV TIMISOARA                
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
06 Iul 10:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei  - Festiv Bucium Roman P. Neamt    
06 Iul 10:00 2 Gr. B Dream Team Tg. Jiu - Young Boys Targoviste    
06 Iul 14:00 1 Gr. B Dream Team Tg Jiu - MAV Timisoara    
06 Iul 14:00 2 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei -Young Boys Targoviste    
06 Iul 19:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei - MAV Timisoara    
06 Iul 19:00 2 Gr. B Young Boys Targoviste - Festiv Bucium Roman P. Neamt    
07 Iul 10:00 1 Gr. B Dream Team Tg. Jiu  - Festiv Bucium Roman P. Neamt    
07 Iul 10:00 2 Gr. B Young Boys Targoviste - MAV Timisoara    
07 Iul 15:00 1 Gr. B Autovip Simleul Silvaniei  - Dream Team Tg Jiu    
07 Iul 15:00 2 Gr. B MAV Timisoara - Festiv Bucium Roman P. Neamt    
                         
GRUPA C
                         
# ECHIPA J V E I G P    
C1 BORUSIA HERMANNSTADT SIBIU                
C2 EXTRATERESTRII BISTRITA                
C3  FC PREMIERE ARAD                
C4 TIV ALL STARS TARGOVISTE                
C5 AS LUCIANO ARAD                
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
06 Iul 11:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - FC Premiere Arad    
06 Iul 11:00 2 Gr. C Borussia Hermannstadt - TIV All Star Targoviste    
06 Iul 15:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - AS Luciano Arad    
06 Iul 15:00 2 Gr. C Borussia Hermannstadt - FC Premiere Arad    
06 Iul 20:00 1 Gr. C Borussia Hermannstadt - AS Luciano Arad    
06 Iul 20:00 2 Gr. C FC Premiere Arad - TIV All Star Targoviste    
07 Iul 11:00 1 Gr. C Extraterestrii Bistrita - TIV All Star Targoviste    
07 Iul 11:00 2 Gr. C FC Premiere Arad - AS Luciano Arad    
07 Iul 16:00 1 Gr. C Borussia Hermannstadt - Extraterestrii Bistrita     
07 Iul 16:00 2 Gr. C AS Luciano Arad - TIV All Star Targoviste    
                         
GRUPA D
                         
# ECHIPA J V E I G P    
D1 TANZMANNSCHAFT BUCURESTI                
D2 DIA GUARD DIVINO ZALAU                
D3 RAAL BISTRITA                
D4 CODAVINCI RESITA                
D5 BEER HUNTERS ALBA IULIA                
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
05 Iul 21:30 1 Gr. D Beer Hunters Alba Iulia - Raal Bistrita    
06 Iul 9:00 1 Gr. D Codavinci Resita - Dia Guard Divino Zalau    
06 Iul 13:00 1 Gr. D Dia Guard Divino Zalau - Beer Hunters Alba Iulia    
06 Iul 13:00 2 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti - Raal Bistrita    
06 Iul 18:00 1 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti  - Beer Hunters Alba Iulia     
06 Iul 18:00 2 Gr. D Raal Bistrita - Codavinci Resita    
07 Iul 9:00 1 Gr. D Codavinci Resita - Tanzmannschaft Bucuresti    
07 Iul 9:00 2 Gr. D Dia Guard Divino Zalau - Raal Bistrita    
07 Iul 14:00 1 Gr. D Beer Hunters Alba Iulia - Codavinci Resita    
07 Iul 14:00 2 Gr. D Tanzmannschaft Bucuresti - Dia Guard Divino Zalau    
                         
SFERTURI DE FINALA        
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
07 Iul 21:00 1 A      
07 Iul 21:00 2 B      
07 Iul 22:00 1 C      
07 Iul 22:00 2 D      
                         
SEMIFINALE    
                         
DATA ORA TEREN jocul JOCUL SCOR  
08 Iul 10:00 1 1 Castigator joc A - Castigator joc B    
             
08 Iul 11:00 1 2 Castigator joc C - Castigator joc D    
             
                         
FINALA MICA, Locurile 3 - 4    
                         
DATA ORA TEREN JOCUL SCOR    
08 Iul 15:30 1 Invins joc 1 - Invins joc 2      
             
                         
FINALA MARE, Locurile 1 - 2    
                         
DATA ORA TEREN JOCUL SCOR    
08 Iul 16:30 1 Castigator joc 1 - Castigator joc 2      
             

Vizitatori

Astazi
Saptamana asta
Luna asta
Luna trecuta
Total
2059
7846
30649
58323
570223
570223