Programul grupelor si orelor de disputare al Campionatului National Alba Iulia 2018
ora 21.00 festivitatea de deschidere cu participarea echipelor si a invitatiilor, pe terenul Bazei Sportive Winners’s Talnar
ora 21.30 jocul de deschidere Campionat National intre: Beer Hunters Alba iulia si RAAL Bistrita
Adresa teren: T1 – Baza Sportiva Winner’s Talnar, str. Pacii nr. 15 Alba Iulia
T2 – Baza Sportiva Fair Paly Alba Iulia, Str. B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 21B
CAMPIONATUL NATIONAL ALBA IULIA, 05-08 Iulie 2018 | ||||||||||||
GRUPA A | ||||||||||||
# | ECHIPA | J | V | E | I | G | P | |||||
A1 | AUTO DRIVER IASI | |||||||||||
A2 | CONDOR FORTUNA FRIENDS BUZAU | |||||||||||
A3 | FC HERMANNSTADT SIBIU | |||||||||||
A4 | CS LUCEAFARUL FLORESTI | |||||||||||
A5 | SPORTING DEVA | |||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
06 Iul | 12:00 | 1 | Gr. A | CS Luceafarul Floresti - Auto Driver Iasi | ||||||||
06 Iul | 12:00 | 2 | Gr. A | Condor Fortuna Friends Buzau - FC Hermannstadt | ||||||||
06 Iul | 16:00 | 1 | Gr. A | Auto Driver Iasi - FC Hermannstadt | ||||||||
06 Iul | 16:00 | 2 | Gr. A | Condor Fortuna Friends Buzau - Sporting Deva | ||||||||
06 Iul | 21:00 | 1 | Gr. A | FC Hermannstadt - CS Luceafarul Floresti | ||||||||
06 Iul | 21:00 | 2 | Gr. A | Auto Driver Iasi - Sporting Deva | ||||||||
07 Iul | 12:00 | 1 | Gr. A | FC Hermannstadt - Sporting Deva | ||||||||
07 Iul | 12:00 | 2 | Gr. A | Condor Fortuna Friends Buzau - CS Luceafarul Floresti | ||||||||
07 Iul | 17:00 | 1 | Gr. A | Sporting Deva - CS Luceafarul Floresti | ||||||||
07 Iul | 17:00 | 2 | Gr. A | Auto Driver Iasi - Condor Fortuna Friends Buzau | ||||||||
GRUPA B | ||||||||||||
# | ECHIPA | J | V | E | I | G | P | |||||
B1 | AUTOVIP SIMLEUL SILVANIEI | |||||||||||
B2 | DREAM TEAM TG. JIU | |||||||||||
B3 | YOUNG BOYS TARGOVISTE | |||||||||||
B4 | FESTIV BUCIUM ROMAN P. NEAMT | |||||||||||
B5 | MAV TIMISOARA | |||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
06 Iul | 10:00 | 1 | Gr. B | Autovip Simleul Silvaniei - Festiv Bucium Roman P. Neamt | ||||||||
06 Iul | 10:00 | 2 | Gr. B | Dream Team Tg. Jiu - Young Boys Targoviste | ||||||||
06 Iul | 14:00 | 1 | Gr. B | Dream Team Tg Jiu - MAV Timisoara | ||||||||
06 Iul | 14:00 | 2 | Gr. B | Autovip Simleul Silvaniei -Young Boys Targoviste | ||||||||
06 Iul | 19:00 | 1 | Gr. B | Autovip Simleul Silvaniei - MAV Timisoara | ||||||||
06 Iul | 19:00 | 2 | Gr. B | Young Boys Targoviste - Festiv Bucium Roman P. Neamt | ||||||||
07 Iul | 10:00 | 1 | Gr. B | Dream Team Tg. Jiu - Festiv Bucium Roman P. Neamt | ||||||||
07 Iul | 10:00 | 2 | Gr. B | Young Boys Targoviste - MAV Timisoara | ||||||||
07 Iul | 15:00 | 1 | Gr. B | Autovip Simleul Silvaniei - Dream Team Tg Jiu | ||||||||
07 Iul | 15:00 | 2 | Gr. B | MAV Timisoara - Festiv Bucium Roman P. Neamt | ||||||||
GRUPA C | ||||||||||||
# | ECHIPA | J | V | E | I | G | P | |||||
C1 | BORUSIA HERMANNSTADT SIBIU | |||||||||||
C2 | EXTRATERESTRII BISTRITA | |||||||||||
C3 | FC PREMIERE ARAD | |||||||||||
C4 | TIV ALL STARS TARGOVISTE | |||||||||||
C5 | AS LUCIANO ARAD | |||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
06 Iul | 11:00 | 1 | Gr. C | Extraterestrii Bistrita - FC Premiere Arad | ||||||||
06 Iul | 11:00 | 2 | Gr. C | Borussia Hermannstadt - TIV All Star Targoviste | ||||||||
06 Iul | 15:00 | 1 | Gr. C | Extraterestrii Bistrita - AS Luciano Arad | ||||||||
06 Iul | 15:00 | 2 | Gr. C | Borussia Hermannstadt - FC Premiere Arad | ||||||||
06 Iul | 20:00 | 1 | Gr. C | Borussia Hermannstadt - AS Luciano Arad | ||||||||
06 Iul | 20:00 | 2 | Gr. C | FC Premiere Arad - TIV All Star Targoviste | ||||||||
07 Iul | 11:00 | 1 | Gr. C | Extraterestrii Bistrita - TIV All Star Targoviste | ||||||||
07 Iul | 11:00 | 2 | Gr. C | FC Premiere Arad - AS Luciano Arad | ||||||||
07 Iul | 16:00 | 1 | Gr. C | Borussia Hermannstadt - Extraterestrii Bistrita | ||||||||
07 Iul | 16:00 | 2 | Gr. C | AS Luciano Arad - TIV All Star Targoviste | ||||||||
GRUPA D | ||||||||||||
# | ECHIPA | J | V | E | I | G | P | |||||
D1 | TANZMANNSCHAFT BUCURESTI | |||||||||||
D2 | DIA GUARD DIVINO ZALAU | |||||||||||
D3 | RAAL BISTRITA | |||||||||||
D4 | CODAVINCI RESITA | |||||||||||
D5 | BEER HUNTERS ALBA IULIA | |||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
05 Iul | 21:30 | 1 | Gr. D | Beer Hunters Alba Iulia - Raal Bistrita | ||||||||
06 Iul | 9:00 | 1 | Gr. D | Codavinci Resita - Dia Guard Divino Zalau | ||||||||
06 Iul | 13:00 | 1 | Gr. D | Dia Guard Divino Zalau - Beer Hunters Alba Iulia | ||||||||
06 Iul | 13:00 | 2 | Gr. D | Tanzmannschaft Bucuresti - Raal Bistrita | ||||||||
06 Iul | 18:00 | 1 | Gr. D | Tanzmannschaft Bucuresti - Beer Hunters Alba Iulia | ||||||||
06 Iul | 18:00 | 2 | Gr. D | Raal Bistrita - Codavinci Resita | ||||||||
07 Iul | 9:00 | 1 | Gr. D | Codavinci Resita - Tanzmannschaft Bucuresti | ||||||||
07 Iul | 9:00 | 2 | Gr. D | Dia Guard Divino Zalau - Raal Bistrita | ||||||||
07 Iul | 14:00 | 1 | Gr. D | Beer Hunters Alba Iulia - Codavinci Resita | ||||||||
07 Iul | 14:00 | 2 | Gr. D | Tanzmannschaft Bucuresti - Dia Guard Divino Zalau | ||||||||
SFERTURI DE FINALA | ||||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
07 Iul | 21:00 | 1 | A | |||||||||
07 Iul | 21:00 | 2 | B | |||||||||
07 Iul | 22:00 | 1 | C | |||||||||
07 Iul | 22:00 | 2 | D | |||||||||
SEMIFINALE | ||||||||||||
DATA | ORA | TEREN | jocul | JOCUL | SCOR | |||||||
08 Iul | 10:00 | 1 | 1 | Castigator joc A - Castigator joc B | ||||||||
08 Iul | 11:00 | 1 | 2 | Castigator joc C - Castigator joc D | ||||||||
FINALA MICA, Locurile 3 - 4 | ||||||||||||
DATA | ORA | TEREN | JOCUL | SCOR | ||||||||
08 Iul | 15:30 | 1 | Invins joc 1 - Invins joc 2 | |||||||||
FINALA MARE, Locurile 1 - 2 | ||||||||||||
DATA | ORA | TEREN | JOCUL | SCOR | ||||||||
08 Iul | 16:30 | 1 | Castigator joc 1 - Castigator joc 2 | |||||||||